O Nas

HISTORIA

BONJOUR

Jako kwartet działamy od 2009 roku. Cechami, które nas wyróżniają są bliska relacja i wieloletnia współpraca - czerpiemy radość ze wspólnego grania, a nasz entuzjazm udziela się innym. Poznałyśmy się już w szkole muzycznej, gdzie przez wiele lat grałyśmy razem w orkiestrze. Później poszłyśmy swoimi drogami - część z nas postanowiła kontynuować edukację muzyczną na Akademii Muzycznej w Krakowie, część wybrała inne kierunki o charakterze artystycznym. Jednak dalej łączyła nas ogromna potrzeba realizowania naszej największej pasji. Wtedy z inicjatywy Pauliny Olko powstał Kwartet Smyczkowy Bonjour.

W obecnym składzie gramy od 2012 roku. Z racji wieloletniej współpracy, jesteśmy ze sobą doskonale zgrane i tworzymy zespół, od którego bije aura autentyczności. Bardzo ważne jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego dostosowujemy się indywidualnie do Państwa potrzeb, starając się stworzyć odpowiedni nastrój dla każdego rodzaju uroczystości. Posiadamy bogaty repertuar, wykonujemy także aranże „na życzenie”. O naszej wszechstronności świadczy różnorodny charakter imprez, na których grywamy. Zaufało nam już wiele osób - zaufaj i Ty!

Kwartet Smyczkowy Bonjour to my:

  • Paulina Olko
  • Żaneta Zabdyr
  • Gabriela Biel
  • Joanna Michalik

ZAUFALI NAM

Serdecznie dziękujemy za cudowną oprawę muzyczną na naszym ślubie.  Mimo, że planowanie i ustalanie wszystkiego było na odległość, głównie drogą mailową, to wszystko w czasie ceremonii ślubnej było dopięte na ostatni guzik ze strony Kwartetu smyczkowego.  Przepięknie zagrane wybrane przez nas utwory, profesjonalny wygląd:) Polecamy naprawdę gorąco 🙂

- p. Anna

Pani Paulino, dziękujemy za piękną oprawę uroczystości. Bardzo się cieszę, że Somewhere over the rainbow wypadło na czas podpisywania dokumentów. Było to cudowne! Dziękujemy!

- p. Ewa

Ogromne podziękowania dla kwartetu Bonjour za wspaniałą oprawę muzyczną. Szczególne podziękowania dla Pani Asi! 🙂 Pieśni nie jednego wzruszyły, a dla nas był to dzień nie do zapomnienia! Magical & Beautiful Thank you very much Dan & Ania xxxx

- pp. Ania & Dan

Oprawa muzyczna ślubu naszej córki w wykonaniu kwartetu to rzecz, którą zrobiłabym ponownie, gdybym jeszcze raz organizowała taką uroczystość. Nie sądziliśmy, że Wasza muzyka w tak znacznym stopniu podkreśli wyjątkowy charakter wydarzenia. Dziękujemy i życzymy sukcesów! Polecamy kwartet Bonjour z całym przekonaniem.

- pp. Ewa i Mirosław

An unexpected gift during our visit to Krakow on September 25, 2015. It was beautiful. Highly recommended to visit. Thanks again!

- p. Philippe

Uroczystość zaślubin w oprawie muzycznej Kwartetu Smyczkowego Bonjour zapamiętamy na wieczność. Dziękuję i polecam serdecznie! Pięknie i profesjonalnie!!!

- p. Kinga

Dziewczyny kochane jeszcze raz dziękujemy! 🙂 Byłyście świetne! 🙂

- p. Urszula

Dziękujemy za wczorajszy piękny i pełen wzruszeń koncert dla Mateusza.

- pp. Piotr i Ela
Sukcesy

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Ważniejsze sale i instytucje, w których grałyśmy do tej pory: Collegium Maius, Sala Obrad Urzędu Miasta Krakowa, Hospicjum im. św. Łazarza, sala Instytutu Papieskiego, Ignatianum, Kopalnia Soli w Wieliczce, Alvernia Studios, Stara Zajezdnia, Radio Kraków, Kinoteatr Wrzos, Teatr Ludowy, Teatr Bagatela.

Ważniejsze imprezy: Krakowskie Wianki 2014, Festiwal Muzyki Filmowej 2014, Nadzieja aż po horyzont 2014, Solne Uwielbienie w Wieliczce 2016, przywitanie papieża Franciszka na lotnisku podczas Światowych Dni Młodzieży 2016.

Inne osiągnięcia: Nagroda za muzykę do filmu „Posłuchaj” Roberta Kulmy, w X konkursie filmowym DFF Slavangard, 30.05.2016.

Kwartet Smyczkowy Bonjour stale współpracuje z zespołami: